Zrovna frčí  SLEVA -10% na "kategorii VÝHODNÉ SADY JMENOVEK" - tak si je přihoďte a v košíku zadejte kód SADA10
0
Kontakty pro dotazy +420 603 726 424 info@mylabels.cz Po - Pá 9 - 15 hod.
   Odhlásit
0
0

S fotkou i logem

Moc ráda bych Vám představila úžasnou věc. 
A tou jsou samolepky a nažehlovačky s vlastní fotografií, obrázkem, logem … 

Najdete jich u nás několik typů. Některé máme déle, jiné jsou nové.
Každá se hodí na něco trochu jiného. Ale všechny mají jedno společné. Budou vždy naprosto dokonalé a originální.
Je mezi Vámi mnoho kreativních a šikovných lidí, kteří přijdou na nespočet dalších způsobů využití. A my budeme moc rádi, když se s námi o to podělíte. 

Všechny samolepky s fotkou se dají krásně využít na označení dárků. Nejen na vánoce, ale i na narozeniny a další příležitosti, jako jsou svátky, svatby, setkání. Prostě kdykoliv, když chcete někomu udělat radost. A co je na tom originální …. nemusí tam být přece jen fotka obdarovávaného. Ale klidně vlastnoručně namalovaný obrázek, fotografie něčeho co Vás spojuje, nebo vytvořené věnování. 

Malým dětem, které neumí ještě dobře číst, skvěle poslouží menší typ jmenovky a nažehlovačky s vloženou fotografií dítěte k označení osobních věcí, oblečení a bot, aby si je poznali.
Pokud mají oblíbený obrázek, pohádkovou postavičku  či cokoliv jiného a nenajdete odpovídající alternativu u nás v databázi, jsou dvě možnosti.
1. můžete nás oslovit, ať doplníme sady o obrázek co Vám chybí
nebo
2. můžete využít tento typ samolepky a vyrobit si originál sami. At’ se jménem či bez.
No není to skvělé?

Pokud začínáte podnikat, něco tvoříte či vyrábíte, klidně i jen tak pro radost. Je sousta šikovných maminek a tatínků. Švadlenek, kuchařek, cukrářek, zahradnic, kutilů, ….. I ti by chtěli své produkty a výtvory označit svojí značkou, logem či něčím co je vystihuje. I pro ně jsou tyto štítky snadným a velmi dostupným řešením. Stačí nahrát vhodnou fotku a logo je na světě. Označí jednoduše a hezky své výrobky, jejich obaly a tašky.
 


Pořádáte akce s přáteli či rodinou? Setkání při grilování, na chalupě, na kolech či dovolené. Nebo co třeba apalucha. Pokud odpověď zní ano, vyrobte si společná trička. Úspěch bude zaručen a jednodušší už to být nemůže.
 

Doporučujeme

Oblíbené
MA - SPICE mini - SADA 25mm (14+3ks) MA - SPICE mini - SADA 25mm (14+3ks) 14 kusů samolepek + 3bonus 195 Kč
MA - PRINCEZNA jmenovka 26x33mm (10ks) MA - PRINCEZNA jmenovka 26x33mm (10ks) 10 kusů samolepek 199 Kč MA Jmenovky na BOTY 40x20mm (4páry - 8ks) MA Jmenovky na BOTY 40x20mm (4páry - 8ks) 4 páry samolepek (8ks), malý arch 165 Kč MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) 10 kusů samolepek 199 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy
ZÁKLADNÍ SEZNAMY SAMOLEPEK DO DOMÁCNOSTI
ČEKÁ VÁS NÁSTUP DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
RECEPT NA RYCHLOU BUBLANINU

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání - pracovní dny

Výroba
1-4
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-9
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

43

9

1

4

3

12

3

2

3

1

20

0
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení