0
Kontakty pro dotazy +420 799 531 733 mylabels@mylabels.cz Po - Pá 9 - 18 hod.
   Odhlásit
0
0

O nás

O mylabels.cz

Jmenovky a samolepky na míru pro každého

S mylabels si vlastní jmenovky pro děti, nálepky do domácnosti nebo originální nažehlovačky zvládne vytvořit každý. Navrhli jsme dokonalý konfigurátor, ve kterém si štítky vytvoříte sami, z předpřipravených šablon, podle vlastního vkusu, nepotřebujete grafika ani složité programy. Ihned vidíte, jak budou štítky vypadat. Náhled odpovídá tisku. K dispozici jsou produktové fotografie i vzorové archy.

Neustále web zdokonalujeme, přidáváme nové produkty a vyvíjíme nové funkce.

Od roku 2018, kdy jsme web spustili, udělaly naše štítky radost rodičům statisíců dětí, kterým pomáhají neztrácet své věci. Zkrášlily a zorganizovaly nespočet Vašich domovů.

Našim cílem je přinést především radost dětem. Pomoci rodičům snadno a rychle označit oblečení, boty a věci, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám a záměnám, které pak vedou k novým neplánovaným nákupům a zatěžují rodinný rozpočet.

Co říci závěrem

Veškeré naše produkty jsou vyrobené v České republice, přímo u nás. Vyrábíme je pro Vás na míru, nejde tedy o skladové zboží. Jsme tak schopni kontrolovat a zaručit kvalitu. Vše sami navrhujeme.
 
Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti a zpětná vazba je pro mě moc důležitá. Naslouchám Vašim požadavkům, tvořím a zařazuji nové produkty, o které máte zájem do sortimentu.
Vaše kladné recenze jsou pro mě největší odměnou. Moc za to děkujeme.
 

Doporučujeme

Oblíbené
OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) 80 kusů samolepek 329 Kč
NovinkaOblíbené
ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) 42 kusů samolepek 329 Kč
Oblíbené
MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) 5 párů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání

Výroba
1-3 DNY
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-6 DNŮ
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

3

5

6

2

4

8

2

8

2

7

5

8
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení