0
Kontakty pro dotazy +420 603 726 424 info@mylabels.cz Po - Pá 9 - 15 hod.
   Odhlásit
0
0

O nás

O mylabels.cz

Jmenovky a samolepky na míru pro každého

S mylabels si vlastní jmenovky pro děti, nálepky do domácnosti nebo originální nažehlovačky zvládne vytvořit každý. Navrhli jsme dokonalý konfigurátor, ve kterém si štítky vytvoříte sami, z předpřipravených šablon, podle vlastního vkusu, nepotřebujete grafika ani složité programy. Ihned vidíte, jak budou štítky vypadat. Náhled odpovídá tisku. K dispozici jsou produktové fotografie i vzorové archy.

Neustále web zdokonalujeme, přidáváme nové produkty a vyvíjíme nové funkce.

Od roku 2018, kdy jsme web spustili, udělaly naše štítky radost rodičům statisíců dětí, kterým pomáhají neztrácet své věci. Zkrášlily a zorganizovaly nespočet Vašich domovů.

A kdo za značkou stojí? Jmenuji se Jana.
Jsem aktivní, pracovitý a kreativní člověk. Nebojím se výzev a vždy dotahuji věci do konce. Dříve jsem pracovala v korporátu, byla jsem úspěšná, práce mě bavila. Vedla jsem tým lidí a v zaměstnání trávila mnoho času. 
                                             
Když jsem se stala mámou, dostala jsem se do situace, jako většina ostatních maminek. Co teď? Už nemohu a taky nechci pracovat jako dřív. Musím najít řešení, jak efektivně skloubit práci a péči o rodinu a domácnost.

Syn je pro mě na prvním místě. Kvalitních míst na zkrácený úvazek bylo minimum. Nechtěla jsem se vzdát času stráveného s ním a promarnit dětství, které uteče jako voda.
Myšlenka na podnikání přišla ruku v ruce s nástupem do školky, kdy jsem řešila požadované označení oblečení a věcí. Nápad byl na světě.

Tehdy se začal psát příběh MYLABELS.cz -  je to moje práce, láska i koníček. Podnikání mi dává více prostoru pro organizaci času. Rozhodně, to ale neznamená méně hodin strávených v kanceláři, u počítače nebo ve výrobě :) To jediné se nezměnilo.

Mým cílem je přinést především radost dětem. Pomoci rodičům snadno a rychle označit oblečení, boty a věci, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám a záměnám, které pak vedou k novým neplánovaným nákupům a zatěžují rodinný rozpočet. 

Jsem pedant na pořádek. Miluji kolem sebe čisto, uklizeno a věci zorganizované a srovnané. Proto od samého začátku navrhujeme, tiskneme a dodáváme i samolepky do domácnosti, které usnadní organizaci celého domova od kořenek, spíže, přes koupelnu a kancelář, navíc skutečně zkrášlí Váš domov a Vy už nikdy nebudete muset nic hledat.

Co říci závěrem

Veškeré naše produkty jsou vyrobené v České republice, přímo u nás. Vyrábíme je pro Vás na míru, nejde tedy o skladové zboží. Jsme tak schopni kontrolovat a zaručit kvalitu. Vše sami navrhujeme.
 
Velmi mi záleží na Vaší spokojenosti a zpětná vazba je pro mě moc důležitá. Naslouchám Vašim požadavkům, tvořím a zařazuji nové produkty, o které máte zájem do sortimentu.
Vaše kladné recenze jsou pro mě největší odměnou. Moc za to děkuji. 
S láskou Vaše Jana

PS: A když někdo kopíruje naši práci ... nic si z toho nedělám. Je to jen důkazem toho, že tu svoji děláme opravdu dobře :)
 

Doporučujeme

MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) 10 kusů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
Oblíbené
ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky  22x22mm (42ks) ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky 22x22mm (42ks) 42 kusů samolepek 299 Kč
Oblíbené
TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) 12 kusů samolepek 255 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy
MIKULÁŠSKÉ HÁDANKY
Na vánoční dárky
DOPIS PRO JEŽÍŠKA

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání - aktuální INFO ZDE

Výroba
1-5
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-7
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

34

60

3

3

3

2

2

2

8

7

4

9
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení