0
Kontakty pro dotazy +420 799 531 733 mylabels@mylabels.cz Po - Pá 9 - 18 hod.
   Odhlásit
0
0

Časté dotazy

Proč si vybrat naše štítky (samolepky)?

Naše samolepky mylabels  jsou prostě dokonalé a jedinečné.
Můžete si je přispůsobit přesně podle svých potřeb a představ. Vybrat barvy, vzory, písmo i obsah. Označit jménem, číslem, fotkou či jen zvolit obrázek. A to nejdůležitější drží, jsou poddajné měkké a bezpečné. Nemusíte se bát vody, mrazáku, mikrovlnky ani myčky na nádobí. Vše o štítcích.

Z jakého materiálu jsou štítky vyrobeny?

Samolepky jsou vyrobeny z kvalitního, odolného materiálu, za použití ekologických šetrných inkoustů. 

Na čem samolepky drží, kde je můžete nalepit? 

Samolepky aplikujte na čistý a suchý povrch. Snažte se minimalizovat kontakt prstů s lepící plochou a vznik vzduchových bublinek a nerovností.  Naše štítky drží na plochém, oblém i pružném povrchu a přilnou k plastu, kovu, sklu i papíru. Drží téměř na všem. U oblečení aplikujte na nylonový štítek s údaji o údržbě. Samolepka se nelepí přímo na látku! RYCHLÝ NÁVOD. Vše o štítcích.

Dodací doba?

Snažíme se štítky mylabels dodat v co nejkratším termínu, jsou vyrobeny v ČR. Dodání dle aktuální informace na úvodní straně, většinou 2-7 pracovních dnů. Veškeré produkty jsou personalizované a je třeba je nejprve vyrobit. Vyrábíme v pracovní dny. Produkty zařazujeme do výroby až po provedení platby.

K VÝRAZNÉMU PRODLOUŽENÍ DODACÍ LHŮTY MŮŽE DOJÍT VZHLEDEM K VELKÉMU POČTU OBJEDNÁVEK A KAPACITĚ VÝROBY V OBDOBÍ KONCE PRÁZDNIN A ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU. Doporučujeme objednat s předstihem či v průběhu roku.
Aktuální informace o dodání: zde
Nebo v případě čerpání " DOVOLENÉ" na e-shopu. I my musíme někdy odpočívat. :)
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 

Lze štítky odlepit?

Samolepka na oblečení slouží k dočasnému označení, jejich životnost je omezená. Dají se odlepit. To je výhodou pokud budete chtít oblečení darovat či prodat.  

Množstevní sleva?

Množstevní sleva se v košíku uplatní automaticky v případě, že vložíte 2 a více naprosto totožných produktů. Tzn. např. dva identické archy samolepek. V případě , že tvoříte ve stejném konfigurátoru, ale vložíte arch s jinou barvou, jiným typem písma, odlišným textem a podobně  sleva se neuplatní. Výsledný produkt není stejný a množstevní sleva se na toto nevztahuje.

Doporučujeme

Oblíbené
OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) 80 kusů samolepek 329 Kč
NovinkaOblíbené
ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) 42 kusů samolepek 329 Kč
Oblíbené
MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) 5 párů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání

Výroba
1-3 DNY
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-6 DNŮ
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

3

5

6

3

8

2

8

2

7

5

8

10
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení