0
Kontakty pro dotazy +420 799 531 733 mylabels@mylabels.cz Po - Pá 9 - 18 hod.
   Odhlásit
0
0

Jak si uspořádat a zorganizovat domov

Už několik měsíců trávíme nejvíce času doma. Ve svých domovech máme bezpečné útočiště a chceme se cítit příjemně a pohodlně. A jak netrávit soustu času úklidem?
Je to především o organizaci a vnitřním nastavení. Byť je každá domácnost trochu jiná. Někdo preferuje minimalismus jiný naopak okázalost.  Jedno mají společné, každá věc doma by měla mít své místo. Nevěříte … Vyzkoušejte to. Ušetříte spousty peněz, času i nervů. 
Úklid bude jednodušší a stejně tak bude snadné něco najít.

Tady najdete co budete potřebovat: samolepky do domácnosti

Ideálně začněte kuchyní. 
Štítky na kořenky ocení úplně každý, muž i žena, jakéhokoliv věku. Nejenom, že hezky vypadají ale jednou pro vždy ukončí otvírání skleniček a zkoumání zda je to majoránka nebo bazalka. Prostě kouknete a vidíte.

Spížka, potravinová skříň nebo šuplíky. Dózy na potraviny. 
Podobná situace jako s kořenkami. Třeba u mouky, já osobně jí mám několik druhů a na pohled ji rozezná jen kouzelník. Popsat si krabice s vykrajovátky na vánoce, s cukrářskými potřebami nebo věcmi na venkovní grilování, je už třešnička na dortu.

Předsíň:
Do skříní, skříněk a šuplíků pořídit látkové, papírové, plastové nebo nebo dřevěné boxy a krabice. Záleží co kdo preferuje. A na ně štítky s popisem co daný box ukrývá.
Klíče, kabely, krémy na boty, roušky, papuče pro hosty, čepice, šály, rukavice …..
Případně menší boxy se jménem, kde si každý člen domácnosti uloží svoje osobní věci při příchodu domů a při odchodu je tam zase najde.

Šatna, šatní skříň i ta si zaslouží srovnat a zorganizovat.
Rozčlenit s popisem co kam patří. Drobnější věci uložit do látkových boxů. Sezónní věci do krabic. Vše označit štítky a už se Vám nestane, že nebudete vědět, kde hledat plavky v zimě před odletem k moři.

Pracovna:
Šanony, doklady, rodné listy, papíry k nemovitostem, různá pojištění, záruční listy, pracovní smlouvy a další a další dokumenty. Všichni jich máme hodně a je v nich často chaos. Když je jednou pro vždy roztřídíte a označíte. Bude se v nich dát vyznat a dokonce i něco najít. A nové  dokumenty pak snadno zařadíte kam patří.

Dílna a garáž:
Sen každého pořádného chlapa. Spousty šuplíčků, krabiček a boxů. Ale co je v nich? Kdo se v tom má vyznat? Kde jsou vruty, vrtáky do dřeva, nebo to dobré lepidlo? 

Dětský pokoj:
Krabice s hračkami, boxy s výtvarnými potřebami, šuplíky s oblečením…..

Koupelna, prádelna, úklidová místnost.
Takhle se dá postupovat celou domácností. Místnost za místností. Už to vnímáte, už to taky cítíte? Napadá Vás co všechno by si zasloužilo srovnat vytřídit? Zbavte se nepotřebného a to důležité označte.  Nakonec tím sobě a celé rodině usnadníte a zjednodušíte život. :)
 
 
 

Doporučujeme

Oblíbené
OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) 80 kusů samolepek 329 Kč
NovinkaOblíbené
ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) 42 kusů samolepek 329 Kč
Oblíbené
MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) 5 párů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání

Výroba
1-3 DNY
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-6 DNŮ
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

3

5

6

2

4

8

2

8

2

7

5

8
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení