0
Kontakty pro dotazy +420 799 531 733 mylabels@mylabels.cz Po - Pá 9 - 18 hod.
   Odhlásit
0
0

​Usnadněte si rodičovství a zkrášlete domov pomocí samolepek.

Usnadněte si rodičovství a zkrášlete domov pomocí samolepek

Originální jmenovky či samolepky hrající všemi barvami. Možná vás napadne, že tyhle doplňky ocení jen ti nejmenší při zdobení památníků nebo školní výbavičky. Firma mylabels, jejíž samolepky dělají radost nespočetným maminkám a dětem, vás ale přesvědčí o opaku. Přečtěte si, kdy jsou v praxi nálepky neocenitelným pomocníkem.

Chcete svým ratolestem označit hračky, oblečení, sešity nebo si konečně udělat pořádek v kuchyňských přísadách? Hravé nálepky vám pomohou raz dva.
Ať už hledáte veselé samolepky se jménem nebo nažehlovací jmenovky, díky kterým si vaši nejmenší ve škol(c)e už nevymění tričko se „sousedem“, jste tu správně.

V internetovém obchodě mylabels si můžete vybrat nalepovací štítky na sešity, dárkové předměty nebo jídelní krabičky. A kdybyste si podobiznu svých dětiček chtěli pověsit doma na stěnu, za pomocí intuitivní šablony si vytvoříte jedinečný plakát na zeď z vlastních fotek. Co dále vám mohou samolepky usnadnit?
1. Odchod ze školky
Pokud vyzvedáváte svého potomka ve školce, určitě to znáte: při balení nastává mezi rozjařenými dětmi chaos. Někdy si prckové nevšimnou, že sbalili cizí tričko. Jindy naopak tápou, která botička je levá a pravá.
Se značkami do školky polepíte obuv a mikiny, aby jejich majitelé či nepozorní rodiče poznali, komu oblečení (ne)patří. Samolepky jsou velmi odolné a na oblečení vydrží i poté, co ho vyperete v pračce či vložíte do sušičky.

2. Práci v kuchyni
V případě, že je kuchyně vaším druhým domovem, určitě oceníte samolepky na kořenky a boxy. Ty dodají vaší kuchyni šmrnc a navíc získáte lepší přehled v tom, jaké koření či suroviny doma máte.

3. Plánování aktivit
Samolepky do diáře si zamilují malí umělci i dospělí puntičkáři, kteří rádi plánují svůj harmonogram s předstihem. Zkrášlíte s nimi každý deník a zvýrazníte důležité události stylově. A co víc – skvěle doplní text tam, kde je každé slovo zbytečné.
 

 

Doporučujeme

Oblíbené
OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) 80 kusů samolepek 329 Kč
Novinka
TRANSPARENTNÍ sada SOFTLY, 30mm (20ks) TRANSPARENTNÍ sada SOFTLY, 30mm (20ks) 20 kusů samolepek 265 Kč
Oblíbené
SADA HASIČ mini štítky (45ks) SADA HASIČ mini štítky (45ks) 45 kusů samolepek 319 Kč
DUHA samolepka na boty 70x35mm (20ks) DUHA samolepka na boty 70x35mm (20ks) 10 párů samolepek 255 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání

Výroba
1-3 DNY
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-6 DNŮ
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

2

3

1

0

2

5

3

0

2

2

3

4
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení