0
Kontakty pro dotazy +420 603 726 424 info@mylabels.cz Po - Pá 9 - 15 hod.
   Odhlásit
0
0

Značky do školky a školy

Jmenovky do školky  takzvané školka značky a štítky do školy udělají radost nejenom dětem, ale potěší všechny rodiče. Usnadní jim totiž práci a ušetří čas.
Malé děti, které ještě neumí číst se orientují především podle obrázků. Většina mateřských škol dokonce vyžaduje mít věci označené a podepsané.
Děti, rodiče i učitelky tak jednoduše a rychle poznají, komu daný oděv či věc patří. Nedochází tak k nechtěným záměnám či ztrátám. Co si budeme povídat, stejné boty, bundy a další oblečení u dětí ve školce není vůbec ojedinělé. 
A jak to funguje, v mateřských školách dětem přidělí obrázek, který je provází celý školní rok a nebo často i celou dobu docházky. 
Školka značek u nás najdete na výběr mnoho. Dle svých představ si je upravíte, jak barevně, písmem tak i obsahem. Někdo upřednostní obrázek “stejný” jako má dítko ve školce. Někdo naopak takový, který vybere sám či ideálně nechá výběr na dítěti samotném.
Oblíbený motiv často vítězí. To, že má ve školce rybičku přece vůbec neznamená, že ji musí mít i na svých věcech. Nechte děti rozhodnout, co by chtěli a co se jim líbí. O nic přece nejde a ten pocit je pro ně k nezaplacení. 
Zda si pak zvolíte samolepky, nažehlovačky nebo obojí je na Vás. Najdete je ve stejném designu, tak se dají skvěle kombinovat.
Už i mnoho základních škol trvá na podepsání věcí a školních potřeb u svých žáků. Kdo už podepisoval pastelky ví, že to není velká zábava - máme skvělé řešení. Štítky na tužky a pera.            
Často také z důvodu GDPR upřednostňují a přiděluji čísla či různé kódy. Žádný problém. Místo jména dětem na samolepku necháte vytisknout číslo. Pro ty starší, které již nechtějí žádný obrázek jsou skvělou volbou jmenovky bez obrázku. I tu je z čeho vybírat.

No a chcete-li něco naprosto originálního zvolte samolepky s vlastní fotkou (obrázkem). Jsou univerzální, použitelné na cokoliv. Na fotografii může být nejen fotka dítěte (ideální pro ty nejmenší co neumí číst i na dárky) ale třeba také Váš čtyřnohý miláček, oblíbený filmový hrdina, pohádková postavička, prostě co Vás napadne. Tak jim splňte jejich přání - je to tak jednoduché.

Doporučujeme

MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) 10 kusů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
Oblíbené
ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky  22x22mm (42ks) ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky 22x22mm (42ks) 42 kusů samolepek 299 Kč
Oblíbené
TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) 12 kusů samolepek 255 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy
DESATERO PŘEDŠKOLÁKA
ZÁKLADNÍ SEZNAMY SAMOLEPEK DO DOMÁCNOSTI
ČEKÁ VÁS NÁSTUP DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání - aktuální INFO ZDE

Výroba
1-5
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-8
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

57

5

2

2

9

5

2

0

3

7

3

8
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení