0
Kontakty pro dotazy +420 799 531 733 mylabels@mylabels.cz Po - Pá 9 - 18 hod.
   Odhlásit
0
0

Štítky jako skvělí pomocníci v domácnosti

 

Občas to, co hledáme, není na svém místě. Někdy se taky stane, že ve spíži najdeme potraviny, jejichž datum expirace už dávno uplynulo. Tyto nepříjemnosti jsou příkladem toho, jak nám může nepořádek ztěžovat každodenní život. Přitom stačí udělat pár jednoduchých kroků, jak dosáhnout lepší organizace domácnosti. O jaké kroky se jedná a jak je mohou usnadnit samolepky mylabels?

Pokud jste se rozhodli, že o své domácnosti chcete mít přehled, udělejte si na její reorganizaci čas. Je na vás, zda se pustíte do velké víkendové akce, nebo jestli si úklid rozplánujete na několik dní. Ještě předtím si ale udělejte jasnou představu, jakým novým způsobem věci v domácnosti uspořádáte.

Máte vymyšlený systém, který vaší domácnosti dodá řád? Perfektní! Nálepky mylabels ho dotáhnou k naprosté dokonalosti. K čemu jsou totiž krabice, dózy a další organizéry, když na první pohled není jasné, co v nich je?

S čím vším samolepky mylabels pomohou?

Samolepky do domácnosti mají tolik využití, kolik si jen dokážete představit. Náramně se hodí třeba na kořenky a kuchyňské dózy (např. s moukami). Prostřednictvím našeho e-shopu vytvoříte unikátní sady nálepek, které slouží jako skvělé vychytávky jak v kuchyni, tak spíži. Budou se vám hodit i v případě, že se věnujete výrobě poctivých domácích produktů. Ať už děláte skvělé zavařeniny, lahodné likéry nebo zdravé čaje, handmade samolepky jim budou slušet.

Štítky můžete nalepit i na úložné prostory v šatně nebo předsíni. Získáte tak přehled o každém kusu oblečení a páru bot. Obrovské využití nachází také v dětském pokoji. Dětem se totiž mnohdy nahromadí spousta hraček, mezi kterými se lze vyznat jen ztěžka. Když je ale uspořádáte do boxů, krabic nebo šuplíků a označíte většími samolepkami, tento problém se stane minulostí.

Mimochodem, v barevně odlišených štítcích se zorientují i děti, které zatím ještě neumí číst. Stačí je naučit, že např. svou oblíbenou stavebnici najdou v šuplíku s modrou samolepkou.

Nálepky mylabels pomohou také s organizací pracovny či kanceláře. Pro rozlišení dokumentů jsou přímo ideální. Je fuk, zda se jedná o uzavřené smlouvy, výpisy z bankovnictví nebo účetní doklady. V eurofoliích a šanonech, na které nalepíte štítky, je naleznete vždy levou zadní. Můžete si s nimi také vyzdobit diáře - samolepky do diářů.

Organizace domácnosti má spoustu dalších výhod!


Vědomá organizace domácnosti ale není jen otázkou pořádku. Výrazně se podílí na celkové estetice vašeho domova. Třeba takové prací prášky přesypané ve skleněných nádobách vypadají v koupelně mnohem lépe než ošuntělé obaly.

Je vám blízké téma ekologie? V tom případě možná občas zavítáte do zero waste obchodů. Seženete v nich nejen potraviny, ale i drogerii a krmení pro domácí mazlíčky bez obalu. Nákupy v těchto obchůdcích ulevíte životnímu prostředí. Je taky fajn, že v nich narazíte na velmi kvalitní a zajímavé výrobky, které v běžných obchodech nenajdete. Až se tedy dózy ve spíži, v koupelně nebo kdekoli jinde vyprázdní, můžete je naložit do tašky a v takovém obchůdku je zase naplnit. Díky nálepkám mylabels rychle poznáte, co do dané dózy nebo sklenice patří.

Tip: Při reorganizaci domácnosti možná narazíte na něco, co vůbec nevyužíváte. Zkuste tyto věci „poslat dál“, třeba je prodejte nebo darujte. Mohou někomu ještě dobře posloužit. Taky ve vašich skříních a poličkách vznikne více místa.

Záleží jen na vás, zda text na štítky přidáte prostřednictvím našeho editoru, nebo jestli si pořídíte popisovací samolepky (ty jsou zejména vhodné pro zápis dat spotřeby). A jak říká staré úsloví, fantazii se meze nekladou. Nebojte se tedy experimentovat a vytvořte si takové štítky, které budou plně vyhovovat vašim požadavkům.
 

Doporučujeme

Oblíbené
OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) OBDÉLNÍK BARVY jmenovky nejen na tužky a pera 30x 7mm (80ks) 80 kusů samolepek 329 Kč
NovinkaOblíbené
ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) ŠKOLKA sada MINI jmenovek (42ks) 42 kusů samolepek 329 Kč
Oblíbené
MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) MA - Školka ZNAČKY na BOTY (10ks) 5 párů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání

Výroba
1-3 DNY
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-6 DNŮ
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

3

5

6

2

4

8

2

8

2

7

5

8
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení