Zrovna frčí  POSLEDNÍ VELKÁ SLEVOVÁ AKCE  -20% NA VŠE  - v košíku zadejte kód DENDETI23
0
Kontakty pro dotazy +420 603 726 424 info@mylabels.cz Po - Pá 9 - 15 hod.
   Odhlásit
0
0

Mohou jmenovky usnadnit nástup do MŠ & ZŠ?


Venku štěbetají ptáci, ranní mrazíky pomíjí a sluníčko začíná hezky hřát. Je jaro! V tomto období probíhají zápisy do mateřských a základních škol. Abyste zápis neprošvihli, nezapomeňte sledovat aktuality na webu vámi vybrané MŠ nebo ZŠ. Kromě termínu na něm najdete i seznam potřebných dokumentů a další užitečné informace.

Zejména pro děti je zápis velká událost. Některé se na něj těší, jiné mohou mít mírné obavy. Pojďme si říct, co zápisy obnáší, a jak jmenovky mylabels mohou vašim ratolestem nástup do školek a škol usnadnit.

Zápis a nástup do školky

Když na chvíli zavřeme oči a vrátíme se do doby, kdy jsme navštěvovali školku, vybavíme si plno aktivit. Kromě hraní si můžeme vzpomenout třeba na společné svačinky nebo procházky. Tyto činnosti od dětí vyžadují několik základních dovedností, jako je samostatné jedení, pití nebo oblékání. Nejdůležitější ale je, aby si děti zvykly na vaši nepřítomnost. Na tom lze naštěstí pracovat už nějakou dobu před zápisem, během kterého se malí školáčci seznamují s novým prostředím. Nejdříve stačí, když dítě vyrazí na procházku např. s babičkou. No a když u ní zvládne i přespat, je velká šance, že čas strávený ve školce zvládne levou zadní.

Dozvěděli jste se, že školka vaše dítě přijala? Skvělá zpráva! Možná si ale lámete hlavu nad tím, co můžete udělat pro to, aby vaše dítko nástup do MŠ zvládlo co nejlépe. První školkové dny totiž často doprovází různé zmatky. Může se třeba stát, že vaše dítko bude mít problém poznat své věci mezi ostatními. Tomu se dá ale snadno zabránit. Stačí, když pořídíte dětské jmenovky a opatříte jimi vše, co dítě do školky nosí.

Na oblečení jsou ideální nažehlovací jmenovky. Po zažehlení spolehlivě drží na místě a bez problému vydrží praní i sušení v sušičce. Chybu neuděláte ani když zvolíte samolepící mini jmenovkySamolepky na boty naopak slouží pro označení obuvi. Mají praktický design, díky kterému dítě lehce rozliší, která bota je levá a která pravá. Stačí se rozhodnout, které školka značky budou pro vašeho školáčka ty nejlepší.

Zápis a nástup do školy

Při zápisu do školy se dítě také seznamuje s novým prostředím. V jeho průběhu navíc paním učitelkám a pánům učitelům prokazuje, že je na nástup do školy připravené. Představí se jim, zodpoví jejich otázky a taky nakreslí obrázek nebo vystřihne něco z papíru. Ukáže tak své motorické a jiné schopnosti, které předškoláci ve školce běžně procvičují.

Proběhl zápis do ZŠ hladce? Gratulujeme! Můžete tedy začít chystat aktovku na září. Ve školním roce čeká na školáky spousta nových věcí, mezi nimiž se mnohdy těžko orientují. Je pak možné, že do aktovky omylem vloží sešit svého kamaráda místo svého a problém je na světě. To se ovšem nestane, když použijete samolepky na sešity. Jsou dostatečně velké, takže se na ně vměstnají všechny údaje, které by na sešitu nebo učebnici měly být. Dále se budou hodit samolepky na tužky a pera, díky nimž bude mít dítko obsah svého pouzdra pod kontrolou.

Je super, že mezi štítky se jménem a nažehlovacími jmenovkami naleznete i nažehlovačky a nálepky,  jež jsou vhodné také pro školáky. Většina z nich už nechce obrázek a stačí tedy doplnit jen jméno nebo číslo přidělené školou.  Můžete jimi opatřit jak běžné oblečení, tak třeba i cvičební úbor do tělocviku nebo sportovních kroužků.

Proč zrovna mylabels?
Samolepící a nažehlovací jmenovky mylabels jsou originální a praktické štítky, jejichž podobu si přizpůsobíte podle vlastního gusta. Výběr motivu, textu i písma záleží totiž čistě na vás. Vytvoříte tak naprosto jedinečné cedulky, které zaručí, že se děti mezi svými věcmi perfektně vyznají. Kromě toho taky minimalizují riziko, že věci vaší ratolesti odnese domů někdo jiný. Pokud se to přece jen stane, dotyčný díky jmenovkám lehce pozná, komu má omylem odcizenou věc vrátit.

Tip na závěr
Děti zbožňují, když mají možnost volby. Proto se je nebojte do výběru jmenovek zapojit. Jednak budou dobře vědět, jak jejich věci vypadají, a taky si díky tomu uvědomí, že se jejich den D, kdy nastoupí do školky nebo školy, blíží.
 

 

Doporučujeme

MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) MA - KOČIČKA jmenovka 32x34mm (10ks) 10 kusů samolepek 199 Kč
Oblíbené
HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) HOME - SADA nálepek, 40x24mm (21ks+5ks) 21 kusů samolepek + 5 bonus 269 Kč
Oblíbené
ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky  22x22mm (42ks) ŠKOLKA ZNAČKY MINI štítky 22x22mm (42ks) 42 kusů samolepek 295 Kč
Oblíbené
TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) TRANSPARENTNÍ FRESH RING - SADA nálepek 44mm (12ks) 12 kusů samolepek 255 Kč
  • Jednoduchéa univerzální použití
  • Odolnéproti otěru
  • Bezpečnéneuvolňují barvy
  • Srozumitelnéi pro nejmenší děti
  • Vydržívyprání i sušení
  • Atraktivnídesign a barvy
ZÁKLADNÍ SEZNAMY SAMOLEPEK DO DOMÁCNOSTI
ČEKÁ VÁS NÁSTUP DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
RECEPT NA RYCHLOU BUBLANINU

Dobré zprávy mohou letět i k vám

Akce, slevy, nové produkty nebo tématické kolekce - o všem Vás rádi informujeme formou newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit.

Doba výroby a dodání - pracovní dny

Výroba
1-4
 
Doprava
1-3 dny
 
Celkem
2-9
 

sledujte nás na instagramu a sdílejte inspiraci #mylabelscz

0

43

20

1

2

3

4

1

8

2

5

4
My a naši partneři potřebujeme Váš souhlas k využití cookies, abychom mohli provádět analýzu návštěvnosti, vyhodnocení a personalizaci reklam. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
OK Nastavení